
Чокер із золотистим японським бісером і натуральними річковими перлинами
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1686
- +380 (97) 315-13-34Прикраси
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Тоненький чокер ручної роботи (handmade), виконаний з ювелірного бісеру та натуральних річкових перлин.
Бісер виробництва Японії зі стійким гальванічним покриттям, розмір 1,5 мм. Колір бісеру - золотий глянцевий.
Натуральні річкові перлинки - розмір ~2×3 мм.
Довжина чокера 40 см.
Чокер зібраний на ювелірний тросик виробництва Японії, застібка - латунь з позолотою, є подовжувальний ланцюжок 3 см (латунь з позолотою).
Тонкий чокер з перлами - це завжди доречний і красивий подарунок на будь-яке свято!
Склад: ювелірний японський бісер, натуральні річкові перли, позолочена фурнітура з латуні.
Подарункова коробочка в подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Золотистий |
| Колір каменів | Золотистий, Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Позолота |
| Розмір перлів | 2*3 мм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розмір бісеру | 1.5 мм |
- Ціна: 500 ₴



