
Набір прикрас із кристалами хамелеонами Swarovski кольору Vitrail Light
2 340 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1526
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Ніжний і блискучий комплект прикрас ручної роботи (handmade) з підвісками Сваровські Queen Baguette. Колір кристалів - Vitrail Light - один з найпопулярніших і найкрасивіших хамелеонів у палітрі кольорів Swarovski! Присутні рожевий, бузковий, бежевий відтінки.
Довжина кристала в сережках 13.5 мм.
Довжина сережки приблизно 32 мм.
Довжина кристала в кулоні 25 мм.
Довжина кулона приблизно 40 мм.
Фурнітура на комплекті - срібло з фіанітами виробництва України. Якість відмінна! Замочки на сережках надійні і дуже зручні - англійська застібка.
Набір прикрас з кристалами Swarovski - чудовий вибір на кожен день і для особливого випадку!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, фабрична фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Колір каменів | Бежевий, Бузковий, Рожевий |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 40 мм |
| Довжина сережки (мм) | 32 |
| Розмір кристала (сережки) | 13,5*6 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 25*7 мм |
- Ціна: 2 340 ₴/комплект



