
Комплект прикрас з кристалами хамелеонами Swarovski кольору Vitrail Medium
1 650 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1524
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Комплект прикрас ручної роботи (handmade) з оригінальними кристалами Swarovski у формі куба. Колір - красивий хамелеон Vitrail Medium (у середині кристала є зелений, гірчичний, помаранчевий, жовтий відтінки). Кристали постійно різні! Збоку кристали абсолютно прозорі.
Розмір кристала в сережках 8*8*8 мм.
Довжина сережки приблизно 28 мм.
Розмір кристала в кулоні 6*6*6 мм.
Довжина кулона приблизно 14 мм.
Фурнітура виробництва України та Євросоюзу зі срібла. Якість відмінна!
Набір прикрас з кристалами Swarovski - чудовий вибір на кожен день і для особливого випадку!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, фабрична фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Колір каменів | Помаранчевий, Різні кольори, Зелений, Жовтий |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 14 мм |
| Довжина сережки (мм) | 28 |
| Розмір кристала (сережки) | 8*8*8 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 6*6*6 мм |
- Ціна: 1 650 ₴/комплект






