
Набір прикрас з яскравими кристалами хамелеонами Swarovski кольору Volcano (ціна без ланцюжка)
4 550 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1435
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Шикарний срібний комплект прикрас ручної роботи (handmade) з підвісками Сваровські Queen Baguette. Колір кристала - Volcano - один з найкрасивіших хамелеонів у палітрі кольорів Swarovski!
Розмір кристалів у сережках 25×7 мм.
Довжина сережки приблизно 36 мм.
Розмір кристала в кулоні 38×10 мм.
Довжина кулона приблизно 44 мм.
Фурнітура виробництва Євросоюзу зі срібла 925 високої якості (позначка стоїть на кожному виробі).
Ланцюжок у вартість не входить. Можна придбати з ланцюжком (довжину, вид і ціну уточнюйте, будь ласка).
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, фабрична фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Кулон, Сережки |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Колір каменів | Різні кольори |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Тип застібки | Французька застібка |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 44 мм |
| Довжина сережки (мм) | 36 |
| Розмір кристала (кулон) | 38×10 мм |
| Розмір кристала (сережки) | 25×7 мм |
- Ціна: 4 550 ₴/комплект




