
Набір прикрас з кристалами Swarovski відтінку білого шампанського (ціна без ланцюжка)
1 680 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1273
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Акуратний срібний набір прикрас ручної роботи (Hand Made) з кристалами Сваровські діамантового ограновування. Кристал кольору Crystal Moonlight - універсальний ніжний відтінок білого шампанського. Поверхня кристала вкрита прозорим відбивним шаром блакитного відтінку.
Розмір кристалів 8 мм.
Довжина сережки приблизно 27 мм.
Довжина кулона приблизно 16 мм.
Фурнітура виробництва Євросоюзу та України зі срібла (925 проба може бути не проставлена, будь ласка, уточнюйте). Замочки на сережках надійні і дуже зручні (англійський замок).
Ланцюжок в ціну не входить (можливе придбання з ланцюжком. Вид, ціну і довжину уточнюйте, будь ласка).
Комплект прикрас з кристалами Swarovski - чудовий вибір на кожен день і для особливого випадку!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, фабрична срібна фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Кулон, Сережки |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Колір каменів | Блакитний, Жовтий |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 16 мм |
| Довжина сережки (мм) | 27 |
| Розмір кристала (сережки) | 8 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 8 мм |
- Ціна: 1 680 ₴/комплект







