Тонкий браслет ручної роботи (Hand Made) з ювелірного японського бісеру та натуральних річкових перлин.
Бісер виробництва Японії із стійким гальванічним покриттям, розмір 1.5 мм. Колір бісеру – темне золото, глянсове.
Натуральні річкові перлинки – розмір 5×6 мм
Браслет зібраний на ювелірний трос виробництва Японії, застібка - латунь з позолотою.
Довжина браслета у застебнутому вигляді 17 см.
Довжину можна зробити під розмір.
Склад: ювелірний японський бісер, натуральні річкові перли, позолочена фурнітура з латуні.
Подарункова коробочка безкоштовно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 170 мм |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Браслет |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перли |
| Колір каменів | Золотистий, Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Позолота |
| Розмір перлів | 5*6 мм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розмір намистин | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



