
Набір прикрас з яскравими кристалами-хамелеонами Swarovski (ціна без ланцюжка)
2 000 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1094
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Ефектний срібний комплект ручної роботи (Hand Made) із кристалами Сваровські Hexagon. Колір - Vitrail Medium - неперевершений хамелеон з палітри кольорів Сваровські! Насичений, яскравий, багатогранний кристал, який виблискує та переливається десятками відтінків!
Розмір кристалів 14х16 мм.
Довжина сережки приблизно 38 мм.
Довжина кулона приблизно 24 мм.
Фурнітура на сережках: основа під сам кристал - з ювелірного сплаву, покритого родієм, швензи - із срібла (925 проба може бути не проставлена, будь ласка, уточнюйте). Замочки на сережках зручні та дуже надійні (англійський замок).
Фурнітура на кулоні: основа під кристал - латунь, покрита родієм та срібне колечко для ланцюжка. Ланцюжок у вартість комплекту не входить. У цьому комплекті з кристалами Swarovski Ви завжди будете в центрі уваги!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, срібна фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Розміри | |
|---|---|
| Довжина кулона/підвіски | 24 мм |
| Довжина сережки (мм) | 38 |
| Розмір кристала (сережки) | 14*16 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 14*16 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Склад набору | Кулон, Сережки |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Різні кольори |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
- Ціна: 2 000 ₴/комплект





