
Набір прикрас з камінням Swarovski бузково-бірюзового кольору (ціна без ланцюжка)
1 600 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 942
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Ніжний, сяючий срібний набір ручної роботи (Hand Made), що складається з сережок-гвоздиків та кулона з оригінальними кристалами Swarovski ювелірного огранювання. Колір - Vitrail Light - дуже гарний відтінок у бузково-бірюзовому, з невеликим бежевим тоном, кольором. Наживо виглядає дуже ефектно, красиво та неповторно!
Кристали у сережках розміром 10×10 мм
Довжина сережки приблизно 25 мм.
Кристал у кулоні 12×12 мм
Довжина кулона приблизно 22 мм (форма кулона може трохи відрізнятись від тієї, що на фото).
Фурнітура виробництва Євросоюзу високої якості із срібла 925 проби.
Ланцюжок у ціну не входить (можливе придбання з ланцюжком; ціну, вид та довжину уточнюйте, будь ласка). ВІДПРАВЛЯЄМО В ПОДАРУНКОВІЙ КОРОБОЧЦІ.
Чудовий набір з кристалами Swarovski, в якому Ви завжди будете в центрі уваги!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, срібна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Кількість каменів | 5 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Колір каменів | Бірюзовий, Бузковий |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 22 мм |
| Довжина сережки | 25 мм |
| Розмір каменю | 10*10 і 12*12 мм |
- Ціна: 1 600 ₴/комплект






