
Родований кулон у вигляді хрестика з кристалами Swarovski (без ланцюжка)
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 721
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Блискуча прикраса ручної роботи (Hand Made) у вигляді хрестика з оригінальними кристалами Сваровські ювелірної обробки. Колір кристалів - повністю прозорий Crystal, переливаються і блищать як справжні діаманти!
Розмір кристалів 6 мм (прикраса досить велика)
Довжина хрестика 26 мм.
Ширина 13 мм.
Фурнітура виробництва Євросоюзу високої якості з ювелірного сплаву, вкритого родієм (гіпоалергенний метал, дуже стійкий до пошкоджень).
Чудова прикраса, яке стане прекрасним подарунком до будь-якого свята.
Склад: Оригінальні кристали Сваровські, родована фурнітура виробництва Євросоюзу.
Цей чудовий родований кулон можна купити в інтернет магазині, для себе або в подарунок, на всій території України.
ВІДПРАВЛЯЄМО В ПОДАРУНКОВІЙ КОРОБОЧЦІ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Родій |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина ланцюжка | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Коло |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав плюс родій |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
- Ціна: 520 ₴




