
Набір прикрас жіночий з різнокольоровими кристалами кубиками Swarovski
1 840 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1629
+380 (97) 315-13-34
Прикраси- +380 (66) 670-67-99Прикраси
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект прикрас ручної роботи (handmade) з оригінальними кристалами Сваровскі у вигляді кубика. Колір - Vitrail Medium - різнокольоровий кристал в середині і повністю прозорий з боків.
Розмір кристалів 6*6*6 мм.
Довжина сережки близько 24 мм.
Довжина кулона близько 18 мм.
Фурнітура на комплекті - срібло.
Сережки невеликі і підійдуть для повсякденного носіння.
Склад: оригінальні кристали Swarovski, фабрична фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Колір каменів | Різні кольори |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина сережки (мм) | 24 |
| Розмір кристала (сережки) | 6*6*6 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 6*6*6 мм |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴/комплект






