
Набір прикрас з кристалами кубиками Swarovski блакитного кольору (ціна без ланцюжка)
1 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1280
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Срібний комплект ручної роботи (Hand Made) з оригінальними кристалами Сваровські у формі куба. Колір кристалів - Aquamarine - повністю прозорий блакитний кристал.
Розмір кристалів у сережках зі стороною 6 мм.
Довжина сережки приблизно 24 мм.
Розмір кристала в кулоні зі стороною 8 мм.
Довжина кулона приблизно 15 мм.
Фурнітура на комплекті - срібло (925 проба може бути не проставлена, будь ласка, уточнюйте).
Сережки невеликі і підійдуть для повсякденного носіння.
Ланцюжок у ціну не входить, можливе придбання з ланцюжком. Вид, ціну і довжину уточнюйте, будь ласка.
Комплект прикрас з кристалами Swarovski - чудовий вибір на кожен день і для особливого випадку!
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, фабрична срібна фурнітура.
Подарункова коробочка безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Кулон, Сережки |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Колір каменів | Блакитний |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 15 мм |
| Довжина сережки (мм) | 24 |
| Розмір кристала (сережки) | 6*6 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 8*8 мм |
- Ціна: 1 900 ₴/комплект



