
Гарнітур прикрас з підвісками Swarovski кольору Bermuda Blue (ціна без ланцюжка)
1 260 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 824
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Срібний комплект прикрас ручної роботи (Hand Made) з оригінальними кристалами Сваровські Queen Baguette. Колір кристалів - Bermuda Blue - один з найкрасивіших хамелеонів Сваровські.
Розмір кристала в сережках 13.5×6 мм.
Довжина сережки приблизно 32 мм (сережки акуратні, невеликі і підійдуть для повсякденного носіння).
Розмір кристала в кулоні 25×7 мм.
Довжина кулона приблизно 42 мм.
Фурнітура виробництва України зі срібла високої якості (проба може бути не проставлена, будь ласка, уточнюйте). Замочки на сережках зручні і дуже надійні (англійський замок).
Можна придбати окремо. Ланцюжок в ціну не входить (можливе придбання з ланцюжком; ціну, довжину і вигляд ланцюжка уточнюйте, будь ласка).
Склад: Оригінальні кристали Swarovski, срібна фурнітура.
Цей стильний срібний набір з оригінальним камінням Сваровскі, виробництва Австрії, можна придбати онлайн в усіх містах України, він дозволить Вам завжди бути в центрі уваги! Цей комплект і будь-який інший виріб, представлений в нашому магазині, власникам карт Приватбанку можна оплатити частинами, не переплативши ні гривні. Виріб Ви отримуєте відразу, а оплачуєте поступово. ВІДПРАВЛЯЄМО В ПОДАРУНКОВІЙ КОРОБОЧЦІ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Стан | Новий |
| Колір каменів | Блакитний, Синій |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 42 мм |
| Довжина сережки | 32.0 (мм) |
| Розмір кристала (кулон) | 25*7 мм |
| Розмір кристала (сережки) | 13,5*6 мм |
- Ціна: 1 260 ₴/комплект






