
Гарнітур прикрас з підвісками Swarovski Queen Baguette (ціна без ланцюжка)
2 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 784
- +380 (66) 670-67-99Прикраси
Срібний комплект прикрас ручної роботи (Hand Made) з оригінальними кристалами Сваровські Queen Baguette. Колір кристалів - Crystal AB - різнобарвний хамелеон у палітрі кольорів Сваровські.
Розмір кристала в сережках 13.5×6 мм
Довжина сережки приблизно 35 мм (сережки акуратні, невеликі і підійдуть для повсякденного носіння)
Розмір кристала в кулоні 25×7 мм
Довжина кулона приблизно 32 мм
Фурнітура виробництва України зі срібла високої якості (925 проба може бути не проставлена, будь ласка, уточнюйте). Замочки на сережках зручні і дуже надійні (англійський замок).
Ланцюжок у ціну не входить (можливе придбання з ланцюжком, вид, довжину і ціну, будь ласка, уточнюйте).
Цей стильний срібний набір з оригінальними каменнями Сваровскі, виробництва Австрії, можна придбати онлайн в усіх містах України, він дозволить Вам завжди бути в центрі уваги! Цей комплект і будь-який інший виріб, представлений в нашому магазині, власникам карт Приватбанку можна оплатити частинами, не переплативши ні гривні.
ВІДПРАВЛЯЄМО В ПОДАРУНКОВІЙ КОРОБОЧЦІ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Кількість каменів | 3 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Склад набору | Сережки, Кулон |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Колір металу | Білий |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 32 мм |
| Довжина сережки | 35.0 (мм) |
| Розмір кристала (сережки) | 13,5*6 мм |
| Розмір кристала (кулон) | 25*7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття родієм |
| Упаковка | Подарункова коробочка (безкоштовно) |
- Ціна: 2 000 ₴/комплект




